Europa Conference League Qual.

2. Runde Hinspiel
23.07.2024
KF Ballkani
KF Ballkani
KF Ballkani
0
Hamrun Spartans
Hamrun Spartans
Hamrun Spartans
0
18:00 Uhr
FC Differdange 03
FC Differdange 03
Differdange
0
FK Ordabasy
FK Ordabasy
FK Ordabasy
0
19:00 Uhr
SS Virtus
SS Virtus
SS Virtus
0
FC Flora
FC Flora
Flora
0
21:00 Uhr
24.07.2024
FC Struga
FC Struga
Struga
0
Pyunik FC
Pyunik FC
Pyunik
0
17:00 Uhr
Riga FC
Riga FC
Riga FC
0
Śląsk Wrocław
Śląsk Wrocław
Wrocław
0
18:00 Uhr
Dinamo Batumi
Dinamo Batumi
Dinamo Batumi
0
FK Dečić Tuzi
FK Dečić Tuzi
FK Dečić Tuzi
0
19:00 Uhr
AEK Athen
AEK Athen
AEK Athen
0
Inter Club d'Escaldes
Inter Club d'Escaldes
Inter Escaldes
0
20:00 Uhr
25.07.2024
Kuopion PS
Kuopion PS
KuPS
0
Tromsø IL
Tromsø IL
Tromsø
0
17:00 Uhr
Zira FK
Zira FK
Zira FK
0
FC DAC 1904
FC DAC 1904
DAC 1904
0
17:30 Uhr
Sumgayit FK
Sumgayit FK
Sumgayit FK
0
Fehérvár FC
Fehérvár FC
Fehérvár FC
0
18:00 Uhr
Ilves Tampere
Ilves Tampere
IPA
0
Austria Wien
Austria Wien
Austria Wien
0
18:00 Uhr
FCB Magpies
FCB Magpies
FCB Magpies
0
FC København
FC København
København
0
18:00 Uhr
FK Žalgiris
FK Žalgiris
Žalgiris
0
Paphos FC
Paphos FC
Paphos FC
0
18:00 Uhr
FK Mladá Boleslav
FK Mladá Boleslav
Ml. Boleslav
0
FK TransINVEST
FK TransINVEST
FK TransINVEST
0
18:00 Uhr
FC Noah
FC Noah
FC Noah
0
Sliema Wanderers
Sliema Wanderers
Sliema Wanderer
0
18:00 Uhr
FC Iberia 1999
FC Iberia 1999
Iberia 1999
0
FK Partizani
FK Partizani
FK Partizani
0
18:00 Uhr
FC Milsami
FC Milsami
FC Milsami
0
FK Astana
FK Astana
Astana
0
18:00 Uhr
Go Ahead Eagles
Go Ahead Eagles
Go Ahead Eagles
0
SK Brann
SK Brann
SK Brann
0
18:30 Uhr
Omonia Nikosia
Omonia Nikosia
Omonia Nikosia
0
Torpedo Kutaisi
Torpedo Kutaisi
Torpedo Kutaisi
0
18:30 Uhr
FC Zimbru
FC Zimbru
FC Zimbru
0
FC Ararat-Armenia
FC Ararat-Armenia
Ararat-Armenia
0
18:45 Uhr
Olimpija Ljubljana
Olimpija Ljubljana
Olimpija
0
Polissya Zhytomyr
Polissya Zhytomyr
Polissya Zhytomyr
0
19:00 Uhr
SK Dnipro-1
SK Dnipro-1
Dnipro-1
0
Puskás FC
Puskás FC
Puskás FC
0
19:00 Uhr
Djurgårdens IF
Djurgårdens IF
Djurgårdens IF
0
Progrès Niedercorn
Progrès Niedercorn
Progres
0
19:00 Uhr
F91 Dudelange
F91 Dudelange
F91 Dudelange
0
BK Häcken
BK Häcken
BK Häcken
0
19:00 Uhr
Hapoel Be'er Sheva
Hapoel Be'er Sheva
H. Be'er Sheva
0
Cherno More Varna
Cherno More Varna
Cherno Mo.
0
19:00 Uhr
Floriana FC
Floriana FC
Floriana FC
0
Vitória Guimarães
Vitória Guimarães
Vitória SC
0
19:00 Uhr
Cliftonville FC
Cliftonville FC
Cliftonville
0
FK Auda
FK Auda
Auda
0
19:00 Uhr
Baník Ostrava
Baník Ostrava
Baník Ostrava
0
FC Urartu
FC Urartu
FC Urartu
0
19:00 Uhr
FC Zürich
FC Zürich
FC Zürich
0
Shelbourne FC
Shelbourne FC
Shelbourne FC
0
19:00 Uhr
Brøndby IF
Brøndby IF
Brøndby IF
0
KF Llapi
KF Llapi
Llapi
0
19:00 Uhr
Paksi SE
Paksi SE
Paksi SE
0
AEK Larnaca
AEK Larnaca
AEK Larnaca
0
19:00 Uhr
Maccabi Haifa
Maccabi Haifa
M. Haifa
0
Sabah FK
Sabah FK
Sabah FK
0
19:15 Uhr
CSKA 1948 Sofia
CSKA 1948 Sofia
CSKA 1948
0
FK Budućnost Podgorica
FK Budućnost Podgorica
Budućnost
0
19:30 Uhr
CFR Cluj
CFR Cluj
CFR Cluj
0
Neman Grodno
Neman Grodno
Grodno
0
19:30 Uhr
İstanbul Başakşehir
İstanbul Başakşehir
Başakşehir
0
SP La Fiorita
SP La Fiorita
La Fiorita
0
19:45 Uhr
NK Osijek
NK Osijek
NK Osijek
0
FCI Levadia
FCI Levadia
Levadia
0
20:00 Uhr
KAA Gent
KAA Gent
Gent
0
Víkingur
Víkingur
Víkingur
0
20:00 Uhr
FC St. Gallen
FC St. Gallen
St.Gallen
0
Tobyl Kostanay
Tobyl Kostanay
Tobyl
0
20:00 Uhr
FK Radnički 1923
FK Radnički 1923
Radnički 1923
0
FK Mornar
FK Mornar
FK Mornar
0
20:00 Uhr
NK Maribor
NK Maribor
NK Maribor
0
CS Universitatea Craiova
CS Universitatea Craiova
CSU Craiova
0
20:15 Uhr
Víkingur Reykjavík
Víkingur Reykjavík
Víkingur
0
Egnatia Rrogozhine
Egnatia Rrogozhine
Klubi Futbollit
0
20:45 Uhr
Valur Reykjavík
Valur Reykjavík
Valur
0
St. Mirren FC
St. Mirren FC
St. Mirren
0
20:45 Uhr
St Patrick's Athletic
St Patrick's Athletic
St Patrick's A
0
FC Vaduz
FC Vaduz
FC Vaduz
0
20:45 Uhr
Legia Warszawa
Legia Warszawa
Legia
0
Caernarfon Town
Caernarfon Town
Caernarfon
0
20:45 Uhr
Hajduk Split
Hajduk Split
Hajduk
0
HB Tórshavn
HB Tórshavn
HB
0
21:00 Uhr
Zrinjski Mostar
Zrinjski Mostar
Zrinjski
0
NK Bravo
NK Bravo
NK Bravo
0
21:00 Uhr
UMF Stjarnan
UMF Stjarnan
Stjarnan
0
Paide Linnameeskond
Paide Linnameeskond
Paide
0
21:00 Uhr
FK Sarajevo
FK Sarajevo
FK Sarajevo
0
Spartak Trnava
Spartak Trnava
Spartak Trnava
0
21:00 Uhr
Breiðablik
Breiðablik
Breiðablik
0
Drita Gjilan
Drita Gjilan
Drita Gjilan
0
21:15 Uhr
2. Runde Rückspiel
30.07.2024
Drita Gjilan
Drita Gjilan
Drita Gjilan
0
Breiðablik
Breiðablik
Breiðablik
0
17:00 Uhr
FC Flora
FC Flora
Flora
0
SS Virtus
SS Virtus
SS Virtus
0
18:00 Uhr
Pyunik FC
Pyunik FC
Pyunik
0
FC Struga
FC Struga
Struga
0
18:00 Uhr
Hamrun Spartans
Hamrun Spartans
Hamrun Spartans
0
KF Ballkani
KF Ballkani
KF Ballkani
0
20:00 Uhr
FK Mornar
FK Mornar
FK Mornar
0
FK Radnički 1923
FK Radnički 1923
Radnički 1923
0
20:45 Uhr
FK Dečić Tuzi
FK Dečić Tuzi
FK Dečić Tuzi
0
Dinamo Batumi
Dinamo Batumi
Dinamo Batumi
0
21:00 Uhr
31.07.2024
Fehérvár FC
Fehérvár FC
Fehérvár FC
0
Sumgayit FK
Sumgayit FK
Sumgayit FK
0
19:00 Uhr
BK Häcken
BK Häcken
BK Häcken
0
F91 Dudelange
F91 Dudelange
F91 Dudelange
0
19:00 Uhr
FK Auda
FK Auda
Auda
0
Cliftonville FC
Cliftonville FC
Cliftonville
0
19:00 Uhr
Austria Wien
Austria Wien
Austria Wien
0
Ilves Tampere
Ilves Tampere
IPA
0
20:30 Uhr
Spartak Trnava
Spartak Trnava
Spartak Trnava
0
FK Sarajevo
FK Sarajevo
FK Sarajevo
0
20:30 Uhr
01.08.2024
FK Astana
FK Astana
Astana
0
FC Milsami
FC Milsami
FC Milsami
0
16:00 Uhr
FK Ordabasy
FK Ordabasy
FK Ordabasy
0
FC Differdange 03
FC Differdange 03
Differdange
0
17:00 Uhr
FC Urartu
FC Urartu
FC Urartu
0
Baník Ostrava
Baník Ostrava
Baník Ostrava
0
17:00 Uhr
KF Llapi
KF Llapi
Llapi
0
Brøndby IF
Brøndby IF
Brøndby IF
0
17:00 Uhr
FC Ararat-Armenia
FC Ararat-Armenia
Ararat-Armenia
0
FC Zimbru
FC Zimbru
FC Zimbru
0
17:00 Uhr
NK Bravo
NK Bravo
NK Bravo
0
Zrinjski Mostar
Zrinjski Mostar
Zrinjski
0
17:30 Uhr
FCI Levadia
FCI Levadia
Levadia
0
NK Osijek
NK Osijek
NK Osijek
0
18:00 Uhr
Polissya Zhytomyr
Polissya Zhytomyr
Polissya Zhytomyr
0
Olimpija Ljubljana
Olimpija Ljubljana
Olimpija
0
18:00 Uhr
Paphos FC
Paphos FC
Paphos FC
0
FK Žalgiris
FK Žalgiris
Žalgiris
0
18:00 Uhr
Tobyl Kostanay
Tobyl Kostanay
Tobyl
0
FC St. Gallen
FC St. Gallen
St.Gallen
0
18:00 Uhr
FK TransINVEST
FK TransINVEST
FK TransINVEST
0
FK Mladá Boleslav
FK Mladá Boleslav
Ml. Boleslav
0
18:00 Uhr
Sabah FK
Sabah FK
Sabah FK
0
Maccabi Haifa
Maccabi Haifa
M. Haifa
0
18:00 Uhr
AEK Larnaca
AEK Larnaca
AEK Larnaca
0
Paksi SE
Paksi SE
Paksi SE
0
18:00 Uhr
Inter Club d'Escaldes
Inter Club d'Escaldes
Inter Escaldes
0
AEK Athen
AEK Athen
AEK Athen
0
18:30 Uhr
Paide Linnameeskond
Paide Linnameeskond
Paide
0
UMF Stjarnan
UMF Stjarnan
Stjarnan
0
18:30 Uhr
SK Brann
SK Brann
SK Brann
0
Go Ahead Eagles
Go Ahead Eagles
Go Ahead Eagles
0
19:00 Uhr
Torpedo Kutaisi
Torpedo Kutaisi
Torpedo Kutaisi
0
Omonia Nikosia
Omonia Nikosia
Omonia Nikosia
0
19:00 Uhr
Tromsø IL
Tromsø IL
Tromsø
0
Kuopion PS
Kuopion PS
KuPS
0
19:00 Uhr
CS Universitatea Craiova
CS Universitatea Craiova
CSU Craiova
0
NK Maribor
NK Maribor
NK Maribor
0
19:00 Uhr
FC København
FC København
København
0
FCB Magpies
FCB Magpies
FCB Magpies
0
19:00 Uhr
Progrès Niedercorn
Progrès Niedercorn
Progres
0
Djurgårdens IF
Djurgårdens IF
Djurgårdens IF
0
19:00 Uhr
Sliema Wanderers
Sliema Wanderers
Sliema Wanderer
0
FC Noah
FC Noah
FC Noah
0
19:00 Uhr
FC Vaduz
FC Vaduz
FC Vaduz
0
St Patrick's Athletic
St Patrick's Athletic
St Patrick's A
0
19:30 Uhr
Cherno More Varna
Cherno More Varna
Cherno Mo.
0
Hapoel Be'er Sheva
Hapoel Be'er Sheva
H. Be'er Sheva
0
19:30 Uhr
Víkingur
Víkingur
Víkingur
0
KAA Gent
KAA Gent
Gent
0
19:45 Uhr
Neman Grodno
Neman Grodno
Grodno
0
CFR Cluj
CFR Cluj
CFR Cluj
0
20:00 Uhr
FK Partizani
FK Partizani
FK Partizani
0
FC Iberia 1999
FC Iberia 1999
Iberia 1999
0
20:00 Uhr
FC DAC 1904
FC DAC 1904
DAC 1904
0
Zira FK
Zira FK
Zira FK
0
20:30 Uhr
Śląsk Wrocław
Śląsk Wrocław
Wrocław
0
Riga FC
Riga FC
Riga FC
0
20:30 Uhr
St. Mirren FC
St. Mirren FC
St. Mirren
0
Valur Reykjavík
Valur Reykjavík
Valur
0
20:45 Uhr
SP La Fiorita
SP La Fiorita
La Fiorita
0
İstanbul Başakşehir
İstanbul Başakşehir
Başakşehir
0
20:45 Uhr
Caernarfon Town
Caernarfon Town
Caernarfon
0
Legia Warszawa
Legia Warszawa
Legia
0
20:45 Uhr
Shelbourne FC
Shelbourne FC
Shelbourne FC
0
FC Zürich
FC Zürich
FC Zürich
0
20:45 Uhr
Egnatia Rrogozhine
Egnatia Rrogozhine
Klubi Futbollit
0
Víkingur Reykjavík
Víkingur Reykjavík
Víkingur
0
21:00 Uhr
FK Budućnost Podgorica
FK Budućnost Podgorica
Budućnost
0
CSKA 1948 Sofia
CSKA 1948 Sofia
CSKA 1948
0
21:00 Uhr
Puskás FC
Puskás FC
Puskás FC
0
SK Dnipro-1
SK Dnipro-1
Dnipro-1
0
21:00 Uhr
HB Tórshavn
HB Tórshavn
HB
0
Hajduk Split
Hajduk Split
Hajduk
0
21:00 Uhr
Vitória Guimarães
Vitória Guimarães
Vitória SC
0
Floriana FC
Floriana FC
Floriana FC
0
21:15 Uhr

Torjäger

#NameMannschaftTore11m
1UMF StjarnanEmil AtlasonUMF Stjarnan30
2Inter Club d'EscaldesDomi BerlangaInter Club d'Escaldes20
FC MilsamiMamadou CamaraFC Milsami20
FK ŽalgirisAdama FofanaFK Žalgiris20
F91 DudelangeSamir HadjiF91 Dudelange21
VíkingurPoul KallsbergVíkingur20
BreiðablikKristófer KristinssonBreiðablik20
Inter Club d'EscaldesGuillaume LopezInter Club d'Escaldes20
FC NoahAleksandar MiljkovićFC Noah20
FC UrartuMikayel MirzoyanFC Urartu20
FC UrartuEdgar MovsesyanFC Urartu20
Kuopion PSOtto RuoppiKuopion PS20
FC MilsamiDanu SpătaruFC Milsami20
Valur ReykjavíkGuðmundur TryggvasonValur Reykjavík20
Marsaxlokk FCYuriMarsaxlokk FC20